Acasă · Licitații
· Tablite sau table scolare pentru scris sau pentru desenat sau instrumente (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tabla de scris si placheta
- Număr anunț
- DA33868163
- Autoritate contractantă
- CASTELUL PITICILOR (CUI 45959301)
- Furnizor / câștigător
- BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
- Cod CPV
- 39292000-5 · Tablite sau table scolare pentru scris sau pentru desenat sau instrumente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.220,86 RON
- Data publicării
- 24.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.