Atribuită Cumpărare directă

AUTOTURISM DACIA NOUL DUSTER JOURNEY TCE 130 4X2

Număr anunț
DA36012471
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
GENERAL AUTOCOM SRL (CUI 4103483)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
96.318,24 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.318,24 RON