Atribuită Cumpărare directă

Pachet licente Microsoft Office 2021 Professional conform anunt ADV1377482 - LOT 2

Număr anunț
DA33868554
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.835,80 RON
Valoare atribuită
9.835,80 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.835,80 RON

din 9.835,80 RON estimat