Atribuită Cumpărare directă

Servicii lunare de internet back-up pentru sediul secundar al ADR

Număr anunț
DA33868678
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat