Atribuită Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA33868930
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SUHARAU (CUI 15778400)
Furnizor / câștigător
MIDO SRL (CUI 12928619)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,82 RON
Valoare atribuită
677,82 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,82 RON

din 677,82 RON estimat