Atribuită Cumpărare directă

EXECUTIE LUCRARI DE IMREJMUIRE, ALEI, PLATFORME, ETC

Număr anunț
DA33869142
Autoritate contractantă
COMUNA TUTOVA (CUI 4446678)
Furnizor / câștigător
ANDRY CONS SRL (CUI 22129864)
Cod CPV
44313100-8 · Imprejmuire cu plasa metalica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.000 RON
Valoare atribuită
95.000 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.000 RON

din 95.000 RON estimat