Atribuită Cumpărare directă

HEPATHROMBIN gel 50000 X 40 g

Număr anunț
DA33870081
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33631000-2 · Medicamente utilizate in dermatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.712,50 RON
Valoare atribuită
1.712,50 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.712,50 RON

din 1.712,50 RON estimat