Atribuită Cumpărare directă

RCA+ casco, suma 2798 lei. Asigurat Judetul Botosani/3372955 Descriere: Oferta de asigurare RCA + CA

Număr anunț
DA33870120
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.798 RON
Valoare atribuită
2.798 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.798 RON

din 2.798 RON estimat