Atribuită Cumpărare directă

Furnizare lectori curs(operator introducere validare si prelucrare date)

Număr anunț
DA33870122
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA CARAS-SEVERIN (CUI 11381407)
Furnizor / câștigător
NEW HOPE SRL (CUI 15922955)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.583 RON
Valoare atribuită
2.583 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.583 RON

din 2.583 RON estimat