Atribuită Cumpărare directă

Pungi punga ziplock cu fermoar pentru sigilat 40 microni 350 x 450mm 350x450 mm set 100 bucati / set

Număr anunț
DA33871226
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
18938000-3 · Pungi cu dublura de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607,90 RON
Valoare atribuită
607,90 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,90 RON

din 607,90 RON estimat