Atribuită Cumpărare directă

Centrul Jud de Resurse pachet

Număr anunț
DA33871486
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA HUNEDOARA (CUI 21464291)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975,37 RON
Valoare atribuită
1.975,37 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975,37 RON

din 1.975,37 RON estimat