Atribuită Cumpărare directă

VIDAS TPSA;Vidas ATPO;VIDAS FT4;VIDAS TSH

Număr anunț
DA33871820
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.188,08 RON
Valoare atribuită
6.188,08 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.188,08 RON

din 6.188,08 RON estimat