Atribuită Cumpărare directă

Set cateter venos central antimicrobian 2 lumene debit ridicat 7F 20cm, Set cateter venos central 3

Număr anunț
DA33871940
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.910 RON
Valoare atribuită
17.910 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.910 RON

din 17.910 RON estimat