Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII TRIBUNA SI IMPREJMUIRE TEREN FOTBAL NEDELEA

Număr anunț
DA33872190
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
ALCRISOF LINE S.R.L. (CUI 45790260)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.586,83 RON
Valoare atribuită
28.586,83 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.586,83 RON

din 28.586,83 RON estimat