Atribuită
Cumpărare directă
BX302 Fir polipropilena 4/0, L=75 cm, ac 18,7 mm, 3/8 cerc triunghiular
- Număr anunț
- DA33872641
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332,64 RON
- Valoare atribuită
- 332,64 RON
- Data publicării
- 24.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.