Atribuită Cumpărare directă

CD-R 700 MB 52x cu plic si DVD+R DVD + R 4.7GB 4.7 GB viteza maxima de scriere 16x VERBATIM

Număr anunț
DA36001916
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.785 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.785 RON