Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de furnizare si montare usi pvc

Număr anunț
DA33872728
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
Furnizor / câștigător
LUDECO SRL (CUI 21087965)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.802 RON
Valoare atribuită
18.802 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.802 RON

din 18.802 RON estimat