Atribuită Cumpărare directă

Produse, necesare pentru buna desfasurare a activitatii la obiectivul PARC DENDROLOGIC DR>ION VLAD d

Număr anunț
DA36002124
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.152,40 RON
Data publicării
21.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.152,40 RON