Atribuită Cumpărare directă

Dulap cu vitrina 39516000-2 Articole de mobilier

Număr anunț
DA33873194
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ISLAZ (CUI 18994999)
Furnizor / câștigător
BADEA M. GEORGETA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31091297)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat