Atribuită Cumpărare directă

Servicii de televiziune

Număr anunț
DA33873195
Autoritate contractantă
Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi) (CUI 3655919)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.928,80 RON
Valoare atribuită
18.928,80 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.928,80 RON

din 18.928,80 RON estimat