Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA33873887
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SOCIAL SFANTUL ANDREI MALU MARE (CUI 40277826)
- Furnizor / câștigător
- OANA MĂDĂ FARM S.R.L. (CUI 40845888)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.316,49 RON
- Valoare atribuită
- 2.316,49 RON
- Data publicării
- 24.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.