Atribuită Cumpărare directă

Extindere si modernizare cladire existenta pe CF Nr. 21585 si amenajare teren adiacent, faza experti

Număr anunț
DA33873951
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
ZERO ENERGY CONCEPT DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 44628164)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.500 RON
Valoare atribuită
95.500 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.500 RON

din 95.500 RON estimat