Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Curs Sisteme integrate de management SMQ - SCIM - SMS in aeroporturi - in house
- Număr anunț
- DA33874074
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- QY MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. (CUI 48087576)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 24.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 25.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.