Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale promovare

Număr anunț
DA33874439
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA (CUI 4203830)
Furnizor / câștigător
BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI 14774354)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882 RON
Valoare atribuită
5.882 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882 RON

din 5.882 RON estimat