Atribuită Cumpărare directă

Servicii de furnizare de publicitate/promovare la RADIO CFM

Număr anunț
DA33874501
Autoritate contractantă
ORGANIZATIA DE MANAGEMENT AL DESTINATIEI MAMAIA-CONSTANTA (CUI 48146036)
Furnizor / câștigător
RADO PREST SRL (CUI 15815606)
Cod CPV
92200000-3 · Servicii de radio si de televiziune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
26.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat