Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Crema Conductiva masaj
- Număr anunț
- DA33875305
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL SPORT SOLUTIONS SRL (CUI 36308703)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.050,40 RON
- Data publicării
- 25.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 01.09.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.