Atribuită Cumpărare directă

echipament psi

Număr anunț
DA33876682
Autoritate contractantă
Comuna Crangu (CUI 4568594)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.562 RON
Valoare atribuită
6.562 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.562 RON

din 6.562 RON estimat