Atribuită Cumpărare directă

MOBIL 1 ESP 5W30 5L

Număr anunț
DA33876822
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,18 RON
Valoare atribuită
171,18 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,18 RON

din 171,18 RON estimat