Atribuită Cumpărare directă

TAMPON HEMOSTATIC NAZAL 8 CM CU TUB (TIP MEROCEL)

Număr anunț
DA33877167
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141116-6 · Tampoane si comprese (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.338 RON
Valoare atribuită
3.338 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.338 RON

din 3.338 RON estimat