Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare pentru proiect Consolidare si reabilitare Scoala gimnaziala Rupea-corp P+1
- Număr anunț
- DA33878586
- Autoritate contractantă
- ORASUL RUPEA (CUI 4443388)
- Furnizor / câștigător
- KLEVER SYSTEM SRL (CUI 16861210)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240.000 RON
- Valoare atribuită
- 240.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 28.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.