Atribuită Cumpărare directă

ADRENALINA TERAPIA 1MG/ML SOL INJ CT*10FIOLE*1ML-EPINEPHRINUM

Număr anunț
DA33878914
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.489,80 RON
Valoare atribuită
1.489,80 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.489,80 RON

din 1.489,80 RON estimat