Atribuită
Cumpărare directă
Sistem drenaj pleural tip Beclere cu borcan 3L / 2L si tubulatura silicon
- Număr anunț
- DA33879551
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
- Cod CPV
- 33141640-8 · Drenaj (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.470 RON
- Valoare atribuită
- 4.470 RON
- Data publicării
- 25.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 28.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.