Atribuită Cumpărare directă

Rola role cearceaf hartie ALBA pentru examinare consultatie medical doua 2 straturi 60 x 50 60x50 m

Număr anunț
DA33880044
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.984 RON
Valoare atribuită
7.984 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.984 RON

din 7.984 RON estimat