Atribuită Cumpărare directă

Achiziție motorină vrac conf. FF SOCH001 25814 - 23.08.2023

Număr anunț
DA33880238
Autoritate contractantă
Statiunea de Cerecetare-Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Secuieni-Bacau (CUI 952451)
Furnizor / câștigător
SOCAR PETROLEUM S.A. (CUI 12546600)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.722,12 RON
Valoare atribuită
11.722,12 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.722,12 RON

din 11.722,12 RON estimat