Atribuită Cumpărare directă

Întocmire rapoarte de evaluare pentru un nr. de 62 imobile ce aparțin Mun. Vaslui

Număr anunț
DA33880286
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
VILLAGE MED SRL (CUI 31648690)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.420 RON
Valoare atribuită
50.420 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.420 RON

din 50.420 RON estimat