Atribuită Cumpărare directă

FILME RADIOLOGICE ALBASTRE

Număr anunț
DA33880638
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.735 RON
Valoare atribuită
1.735 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.735 RON

din 1.735 RON estimat