Atribuită Cumpărare directă

SPIOLTO RESPIMAT 2,5MCG/2,5MCG SOL DE INHALAT CT*1 CARTUS REINCARCARE INH*60DOZE

Număr anunț
DA33881043
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,15 RON
Valoare atribuită
799,15 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,15 RON

din 799,15 RON estimat