Atribuită Cumpărare directă

ALFACALCIDOL HEATON 0,50MCG 1FL * 30CPS MOI

Număr anunț
DA33881170
Autoritate contractantă
SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33652200-7 · Terapeutica pentru patologia endocrina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,21 RON
Valoare atribuită
342,21 RON
Data publicării
25.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,21 RON

din 342,21 RON estimat