Atribuită Cumpărare directă

POLIHIDROXICLORURA DE ALUMINIU

Număr anunț
DA33882263
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI 11390391)
Cod CPV
24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
5.850 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.850 RON

din 5.850 RON estimat