Atribuită Cumpărare directă

Saltea ERGO COMFORT, superortopedică, cu spumă poliuretanică și arcuri, Grosime 20 cm 80x190

Număr anunț
DA33882286
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
PRESTIGE MOB S.R.L. (CUI 6600187)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.798,58 RON
Valoare atribuită
20.798,58 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.798,58 RON

din 20.798,58 RON estimat