Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi ARCTIC AD54240M40W, 223 l, H 146.5 cm, Clasa E, alb

Număr anunț
DA36012808
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC PIATRA CERBULUI R.A. (CUI 47028300)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
966,31 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,31 RON