Atribuită Cumpărare directă

Glucoza 5%, sol perf 500 ml x 10 flac

Număr anunț
DA33883308
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.430,24 RON
Valoare atribuită
2.430,24 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430,24 RON

din 2.430,24 RON estimat