Atribuită Cumpărare directă

CUTIE CLASICA 700X400X400 BCK3FT-690, SAC PP 600x1000MM 50BUC/SET

Număr anunț
DA36012268
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA IORDACHEANU (CUI 28994708)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
328,60 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,60 RON