Atribuită Cumpărare directă

Fier de calcat 2500W, 195g/min, 270ml, talpa Durilium AirGlide

Număr anunț
DA33883456
Autoritate contractantă
Teatrul pentru Copii si Tineret Vasilache (CUI 8613930)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713500-8 · Fiare de calcat electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,32 RON
Valoare atribuită
152,32 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,32 RON

din 152,32 RON estimat