Atribuită Cumpărare directă

Tabla alba magnetica whiteboard 60x90 60 x 90 60*90 cm rama aluminiu tavita pentru markere B4U

Număr anunț
DA33884230
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.421,36 RON
Valoare atribuită
2.421,36 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.421,36 RON

din 2.421,36 RON estimat