Atribuită Cumpărare directă

BENOXI 4MG/ML PIC OFT SOL 10ML// FARM. 43 SEPT 2023

Număr anunț
DA33884364
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,50 RON
Valoare atribuită
331,50 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
30.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,50 RON

din 331,50 RON estimat