Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII GRADINITA PP NR3 PASCANI

Număr anunț
DA33884498
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 PASCANI (CUI 32215458)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI 29941493)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.241,53 RON
Valoare atribuită
1.241,53 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.241,53 RON

din 1.241,53 RON estimat