Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparare la cerere pentru echipamentele medicale din dotarea ambulantelor SMURD- Lot 7

Număr anunț
DA33884679
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.398 RON
Valoare atribuită
4.398 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
31.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.398 RON

din 4.398 RON estimat