Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA33884704
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE (CUI 29361267)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,34 RON
Valoare atribuită
103,34 RON
Data publicării
28.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,34 RON

din 103,34 RON estimat