Atribuită
Cumpărare directă
OSETRON 4 mg SOLUTIE INJECTABILA X 5 SOL. INJ. 2mg/ml DR. REDDY'S LAB
- Număr anunț
- DA33884958
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.897,47 RON
- Valoare atribuită
- 3.897,47 RON
- Data publicării
- 28.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 29.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.